Post thumbnail

Serdecznie witamy na podstronie dotyczącej ligi NoToSport E-Sport League – FIFA 2019 na PS4. Już 30 czerwca 2019 kończą się zapisy, a niecały tydzień później – 6 lipca ruszamy już z pierwszą kolejką gier.

Wszystkie drużyny rozgrywać będą spotkania ligowe w formacie mecz i rewanż, każdy z każdym, minimum jeden mecz w tygodniu. 8 najlepszych graczy wychodzi do fazy play-off, w której gramy jeden mecz, w przypadku remisu dogrywka i karne.

Cały pierwszy sezon rozgrywany będzie online, każdy uczestnik na własnym, sprawdzonym sprzęcie. Jednak osoby postronne będą mogły oglądać niektóre spotkania, ponieważ zamierzamy transmitować najciekawiej zapowiadające się mecze w kolejce.

Rozlosowanie ramowego terminarza spotkań odbędzie się we wtorek, 2 lipca 2019 roku. Narzucamy drużynom z kim mają zagrać w danej kolejce i danym tygodniu, nie narzucamy jednak konkretnej daty – zawodnicy muszą się porozumieć o dokładnym terminie spotkania. Dzięki temu wszystkie drużyny, powinny mieć możliwość rywalizowania w dogodnym terminie.

Wszyscy zawodnicy zobowiązani są do grania tylko jednym zespołem, który wybiorą. Nie ma możliwości zmiany drużyny w trakcie sezonu.

Koordynatorem FIFY 2019 na PS4 będzie Michał Górzyński, a dorywczo pomagać mu będzie Sebastian Małolepszy
michal@esport.notosport.pl; 502-138-637 
ekipa@esport.notosport.pl
791-711-976Add comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *